اوتلندر بنزینی بخریم یا برقی ؟

خودروهای برقی در مقایسه با نسخه های بنزینی نوپا می باشند.

در میان خودروهای میتسوبیشی ، در مقایسه با اوتلندر هیبرید با توجه به قیمت آن ، خودرو دیگری با هزینه سوخت پایین و کاربرد آن وجود ندارد.

ضمنا قیمت جهانی اوتلندر هیبرید phev تقیریبا نزدیک به هشت هزار دلار گران تر از تمام رقبای خودش میباشد؛ که همین مطلب موجب میشود شما خودرو با ارزش تری را خریداری نمایید.  

اوتلندر هیبرید با توجه به وزن و سایز خودروهای میتسوبیشی ، در رده خودروهای برقی کاربردی و بهینه قرار دارد.

احتمالا شما هم مانند بسیاری دیگر به فکر شارژ برقی خودرو هیبریدی خود می باشید و یکی از نگرانی هایتان چگونگی کارکرد خودرو و تفاوت آن با خودروهای بنزینی است.

اگر تا به حال یک خودرو برقی نداشته اید جالب است بدانید اوتلندر هیبرید از لحاظ کاربردی فرقی با نمونه های بنزینی آن ندارد؛ جالب است بدانید به دلیل وجود سه موتور در اوتلندر هیبرید ( یک موتور دو لیتری بنزینی + دو موتور الکتریکی) در اوتلندر هیبرید؛ شتاب صفر تا صد اوتلندر هیبرید تقریبا یک ثانیه بهتر از اوتلندر بنزینی و سایر رقبای خود میباشد.

شاسی اوتلندر هیبریدی در مقایسه با اوتلندر بنزینی تغییرات چشمگیری داشته و همینطور بدنه ی آن تغییرات جزئی کرده است.

از نکته های قابل توجه در مورد رانندگی با اوتلندر هیبرید تغییرات آرام و روان در تعویض حالت های برقی و بنزینی موتور است.

به دلیل وجود قطعات الکترونیکی در خودرو اوتلندر هیبرید عملکرد خودرو بسیار دقیق تر از خودرو های همکلاس بنزینی است. به عنوان مثال آپشن کنترل پایداری (ESP) در اوتلندر بنزینی پس انحراف خودرو از پیچ جاده فعال شده که باعث میشود خودرو منحرف نگردد درحالی که این اتفاق در اوتلندر هیبرید به دلیل وجود آپشن سوپر کنترل پایداری (SAWC) اصلا اتفاق نمی افتد، زیرا این آپشن قبل از اینکه از جاده منحرف شود مانع از انحراف خودرو شده که این امر از نظر پایداری و ایمنی خودرو بسار مهم است.

زمانی که موتور بنزینی اوتلندر هیبرید خودرو روشن می شود ، به جز صدای روشن شدن موتور چیزی احساس نمی کنید.

همانطور که میدانید یکی از مزایای خودروهای میتسوبیشی ،گارانتی طولانی مدت آنهاست که در اوتلندر هیبرید علاوه بر گارانتی کلی ، باتری آن هم دارای گارانتی هشت ساله نیز می باشد.

یکی دیگر از مزایای اوتلندر هیبریدی انتخاب حالت باتری سیو مد (battery save mode) می باشد که دکمه آن در کنار دنده خودرو قرار گرفته است.

اوتلندر هیبرید برقی در مقایسه با نمونه بنزینی آن بسیار آرامتر و راحت تر می باشد.

اگر از خودروهای میتسوبیشی استفاده کرده اید حتما اوتلندر برقی این کمپانی مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

 

طرح ترافیک اوتلندر هیبرید :

اگر از آن دست اشخاصی هستید که به صورت مداوم و روزانه به محدوده طرح ترافیک میروید، اوتلندر هیبریدPhev با تخفیف 90 درصدی مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک بمیتواند برای شما گزینه خوبی باشد. 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودروهای میتسوبیشی با شماره تماس نمایندگی واقع در خ میرداماد 87160-021 تماس حاصل فرمایید.