تحویل فوری اوتلندر هیبرید درماه رمضان

مديرفروش نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد اعلام كرد فروش فوق العاده محصولات ميتسوبيشي در ماه مبارک رمضان فقط در نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد از بيست و نهم ارديبهشت لغایت هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت و در این ایام تا سقف ده ميليون تومان براي محصولات ميتسوبيشي در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تلاش کرده‌ایم در نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد، این ایام محصولات پرفروش مانند اوتلندر بنزيني و اوتلندر هيبريد را به صورت تحويل فوري تحويل مشتريان نماييم.

مدیرفروش نمايندگي ميرداماد در خصوص فروش اوتلندر هيبريد ویژه ایام ماه مبارک رمضان تاکید کرد: با توجه به فروش خوب اوتلندر هيبريدي در ايران و اتمام موجودي شركت آرين موتور نمايندگي رسمي ميتسوبيشي موتورز در حال حاضر؛ با سياست هاي اتخاذ شده در اين حوزه موفق به عرضه اوتلندر هيبريد Phev در نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد شديم ، از اين رو علاقه مندان به خريد اوتلندر هيبريد ميتوانند با مراجعه به نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد نسبت به خريد اوتلندر هيبريد به صورت تحويل فوري اقدام نمايند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود تخفيفات ويژه ماه مبارك رمضان براي كليه محصولات ميتسوبيشي در نمايندگي ميرداماد در نظر گرفته شده و مشتريان در زمان ثبت قرارداد علاوه بر تخفيفات خريد نقدي از تخفيفات ويژه ماه رمضان تا سقف ده ميليون تومان بر خوردار خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس نمایندگی میتسوبیشی واقع در خ میرداماد87160-021 تماس حاصل فرمایید.