در مورد اوتلندر هیبرید چه میدانید؟

نسخه هیبرید اوتلندر یا بهتر بگوییم PHEV اوتلندر با ظاهر فیس لیفت به بازار جهانی معرفی شده است.

در واقع PHEV مخفف Plug-in hybrid electric vehicle است که به معنی خودرو هیبریدی بوده که با برق شهری هم امکان شارژ باطری آن وجود دارد.

در نسخه هیبریدی اوتلندر ، یک موتور بنزینی دو لیتری با توان 146 تا 154 اسب بخار وجود دارد که با اتصال به دو موتور الکتریکی ، خود را به یک ماشین هیبریدی تبدیل می کند.

موتورهای الکتریکی اوتلندر PHEV حدود 80 اسب بخار قدرت داشته که به صورت عملکرد ترکیبی برق و بنزین برای حرکت در محدوده 200 تا 210 اسب بخار ( با توجه به هدررفت انرژی در سیستم انتقال قدرت و صرف انرژی داخلی خودرو ) قدرت به راننده تحویل می دهد.

اوتلندر هیبرید دارای امکاناتی از نظیر سیستم ورود و خروج بدون سوئیچ ، استارت خودرو دکمه ای ، آینه داخلی با قابلیت تیره شوندگی ، درب صندوق برقی ، دوربین عقب ، سنسور پارک جلو و عقب ، دنده پشت فرمان ، سنسور نور و باران ، سانروف ، 7 کیسه هوا ، مانیتور ، چراغشور ، چراغ های LED  ، صندلی راننده برقی ، گرمکن صندلی های جلو ، گرمکن فرمان و امکانات فراوان دیگری جهت ایجاد آسایش و راحتی شما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی اوتلندر هیبرید با شماره تماس نمایندگی میتسوبیشی واقع در خ میرداماد 87160-021 تماس حاصل فرمایید.