سیستم هیبرید برقی اوتلندر میتسوبیشی

سیستم هیبرید برقی باعث ذخیره ی انرژی می شود و همزمان به راننده احساس لذت رانندگی راحت و مطمئن می دهد.

EV mode

زمانی که با سرعت کم یا معمول در حال رانندگی هستید، سیستم هیبرید میتسوبیشی از موتور برقی استفاده میکند ،  یعنی حرکت خودرو در این حالت به وسیله ژنراتور های برقی با استفاده از الکتریسیته ای که از باطری محرک ایجاد میشود ، امکان پذیر می باشد.

Series hybrid mode

زمانی که انرژی باقی مانده در باطری محرک کاهش یابد ، سیستم برقی میتسوبیشی به سیستم سوخت دوگانه تغییر می یابد که در این حالت موتور بنزینی به صورت خودکار شروع به کار میکند و قدرت را به ژنراتور برقی منتقل می کند.

Parallel hybrid mode

در حین رانندگی با سرعت بالا ، سیستم هیبرید میتسوبیشی به حالت هیبرید موازی تغییر می یابد که در آن ،حرکت خودرو به سبب نیروی موتور بنزینی و همچنین نیروی ژنراتور الکتریکی انجام می پذیرد.

از سوی دیگر ، زمانی که از سرعت خودرو کاسته شود ، تامین انرژی آن به حالتی بر می گردد که از موتور به عنوان مولد نیرو برای شارژ دوباره باطری محرک استفاده میکند . در این روش ، سیستم هیبرید میتسوبیشی به صورت بهینه هرکدام از این حالت ها را کنترل می کند ؛ که رانندگی با سوخت چندگانه آن به صورت حرکت 100% به وسیله برق و همچنین استفاده از موتور بنزینی برای شارژ دوباره باطری محرک یا حرکت به وسیله هر دو موتور به صورت همزمان است و تمامی این حالت ها بسته به شرایط مختلف رانندگی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اطلاعات فنی خودروهای میتسوبیشی با شماره تماس پنج رقمی نمایندگی میتسوبیشی 87160-021 تماس حاصل فرمایید.